153 відгуків
Интернет-магазин садовой техники
+380 (98) 155-16-82
+380 (98) 194-42-03

Культиватори та мотоблоки

З тим, як розвивається технічний прогрес, виконувати практично всі роботи сільськогосподарської сфери тепер можна за допомогою спеціального обладнання та інструментів. На щастя, фермерам вже не потрібно важко працювати і виконувати поставлені складні завдання. Тепер у землевласників і дачників є культиватори та мотоблоки для дачі, так само які називаються культиватор бензиновий. На культиватор бензиновий для дачі встановлюють досить великий асортимент обладнання, що дає можливість поліпшити спектр їх використання до максимального рівня. Висадка рослин, викопування плодів, посів насіння і покіс сіна — тільки базові завдання, які під силу такому обладнанню, а якщо використовувати спеціально передбачений прикріплений причіп, то ще й з легкістю можна перевозити вантажі вагою до 500 кілограмів. Мотоблоки та культиватори: особливості і складності Однією з головних проблем, яка виникає у момент вибору мотокультиватора, стає працездатність. Адже такі параметри мотоблока бензинового, як зовнішній вигляд, дизайн і бренд — для покупця менш важливі. Все, що потрібно — хороша функціональність і відмінна працездатність. Крім того, потрібно бути на всі сто відсотків бути впевненим в тому, що культиватор ручний для дачі зможе забезпечити довготривалу роботу навіть в складних умовах. Для довідки: якісний бензиновий культиватор і мотоблок може працювати більше 10 років. Різновиди мотоблоків та культиваторів Умовно розділити мотокультиватори можна на два типи: Важкі пристрої. Відрізняються від такого типу високим рівнем потужності більш, ніж 10 кінських сил.
Легкі моделі. Такі вироби агрегатуються двигунами, для яких мінімальна потужність входить в рамки 1-5 кінських сил. Їх ще називають міні культиватори для дачі.
Якщо ви вперше стикаєтеся з купівлею бензинового мотокультиватора даного сегмента — не переживайте на рахунок складнощів з керуванням. На сучасні моделі встановлюється електронне управління, а ось більш старі культиватори ручні для дачі —механічні. Вибираємо якісний мотокультиватор Насамперед, зупиняйте свій вибір на популярних моделях культиваторів для дачі . До них завжди буде легко надалі підібрати всі потрібні деталі, комплектуючі та інше навісне обладнання для сільськогосподарської техніки. Одним з найбільш популярних типів такого обладнання вважається мотоблок бензиновий. Вибираючи кращий легкий мотокультиватор, спершу варто визначитися з метою, для якої він потрібен: Для використання на дачі;
Для повноцінного польового застосування.
У першому випадку техніка не обов'язково повинна бути потужною і дорогий, а ось для професійного використання потрібна потужна техніка. Крім того, важливо вибрати оптимальний варіант по паливу: Бензин. Культиватор бензиновий характеризується високою швидкістю роботи і не потребує додаткового обслуговування. Потужність моделей суто індивідуальна і залежить від техніки, яка встановлена.
Дизель. Мають підвищену потужність і інші технічні характеристики. Витримують інтенсивні і складні навантаження. Раціональні для великих площ.
Електромережу. Мотоблоків, які працюють від мережі електричного живлення, практично не існує. Електрична мережа може бути в якості джерела живлення для культиваторів з середньою і малою потужністю.
Не забувайте і про індивідуальні переваги. Якщо ви хочете купити легкий культиватор для жінок бензиновий - управління таким обладнанням має бути нескладно та зручно, а тому зверніть увагу на такий показник, як кількість передач.
Де в Україні вигідно купити мотокультиватор Интернет-магазин Incode https://incode.in.ua предлагает купить качественные мотокультиваторы недорого в оптимальном соотношении цена и качество. В нашем каталоге вы найдете изделия только от проверенных и надежных производителей, которые предлагают свои товары уже на протяжении длительного период времени. В каталоге можно найти мотоблок бензиновый или дизельный. Наша доставка возможна по всей территории Украины: в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Днепр, Запорожье и так далее.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner